1-ABDULLAH SAİD EROĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
2-ABDÜLHAMİT ERASLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
3-ADNAN ETİĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
4-ADRIANA QALLIAJ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
5-AHMET ACAR(Hukuk Fakültesi)
6-AHMET TEPE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
7-AHMET BERK SELVİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
8-AHMET FATİH ERDÖL(Veteriner Fakültesi)
9-ALEYNA ÇALIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
10-ALİCAN KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
11-ALP EREN DAVUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
12-ARDA ASRIN YÜKSEL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
13-ARDA ASRIN YÜKSEL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
14-ARDA MAHİR ÜNLÜ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
15-ASLIHAN ÖZKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
16-AVEDİS ASLANYAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
17-AVIOLA ISMALAJ(Sağlık Yüksekokulu)
18-AYŞE AKSOY(Sosyal Bilimler Enstitüsü)
19-AYŞE İREM GÜZEL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
20-AYŞENUR GÜRGEN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
21-AYŞENUR ÜNKARACALAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
22-AZRA SUDE KARĞUN(İlahiyat Fakültesi)
23-BARKIN GÖROĞLU(Tıp Fakültesi)
24-BATUHAN CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
25-BELKISA JAKUPI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
26-BERK ÖZAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
27-BERKE ÇANLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
28-BERKE ŞENER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
29-BERKE CAN UZUN(Sağlık Yüksekokulu)
30-BESAT ARİF ÇINGAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
31-BEYZA ZURNACI(İlahiyat Fakültesi)
32-BİLGE GÜNEŞ GÖRÜŞ(Veteriner Fakültesi)
33-BURAK GÖKÇE(Fen - Edebiyat Fakültesi)
34-BURAK ŞABAN YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
35-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
36-BUSE GÖKSU BOZEL(Ziraat Fakültesi)
37-BÜŞRA ALTINPINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
38-CANSU ERÇETİN(Tıp Fakültesi)
39-CEREN AYDOĞDU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
40-CEREN KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
41-CEYDA AKKAYA(Veteriner Fakültesi)
42-CUMA DİNÇER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
43-ÇAĞLAYAN ADAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
44-DENİZ KAÇAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
45-DERYA ILGIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
46-DİLARA DEĞİRMENCİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
47-DİLARA ÖZDEMİR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
48-DİNAR YAMAN(İlahiyat Fakültesi)
49-DOĞANCAN KURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
50-DUYGU ÖZKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
51-DUYGU BUSE ÖZSEZER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
52-DÜNYA EFE YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
53-EBUBEKİR KIZILASLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
54-ECEM NUR ERİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
55-EDANUR SEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
56-EFTELYA SİVRİKAYA(Hukuk Fakültesi)
57-EGE BOSTAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
58-EGEMEN AYGÜN(Tıp Fakültesi)
59-ELİF TUNA(Tıp Fakültesi)
60-ELİF SENA USLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
61-ELİF SU ATABEY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
62-ELVAN NUR MEŞECİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
63-EMİNE DURMAZ(Sağlık Yüksekokulu)
64-EMİNE SILA BİÇİCİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
65-EMİR KOZAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
66-EMİR ARDA MISIRLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
67-EMİRHAN İSLAM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
68-EMRAH TOPÇU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
69-ENES ATAKAN ÇAKIR(Sosyal Bilimler Enstitüsü)
70-ENSAR EREN ÖNDER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
71-EREN ÖGETÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
72-EREN ÖZTÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
73-ESMA BARAÇKILIÇ(İlahiyat Fakültesi)
74-ESMA ŞEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
75-ESMA ASLI BOLAT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
76-ESRA ADA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
77-ESRA SUALP(Veteriner Fakültesi)
78-ESRA VAROL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
79-EZGİ BOZDAĞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
80-FATİH ALİM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
81-FATİH SAMET KOCA(Ziraat Fakültesi)
82-FATİMA APAYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
83-FATMA KURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
84-FIRAT BİŞAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
85-FULYA BAYKAL(Veteriner Fakültesi)
86-FURKAN AKBULUT(Hukuk Fakültesi)
87-GİZEM HABIB(Veteriner Fakültesi)
88-GİZEM IŞIKOĞULLARI(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
89-GÜLDEREN ÖZLEM BAŞAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
90-GÜNEŞ ÇAKAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
91-HALİL FATİH YALÇIN(Tıp Fakültesi)
92-HALİT GÖKALP DEMİREL(Tıp Fakültesi)
93-HARUN ÇİNAR(Spor Bilimleri Fakültesi)
94-HARUN ÖZTÜRK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
95-HASAN ATANUR ZEYBEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
96-HAYRİYE AKOĞLU(Sağlık Yüksekokulu)
97-HAZAL DİLAN USTA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
98-HAZAN YEZDAN YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
99-HAZAR FAZLI EKŞİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
100-HELİN KARAKUŞ(Tıp Fakültesi)
101-HUZEYFE DAVUT SAYGILI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
102-HÜLYA KARABOĞA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
103-HÜSEYİN UYGAR ALPER(Ziraat Fakültesi)
104-İBRAHİM ATAK(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
105-İBRAHİM HIDIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
106-İBRAHİM HALİL YUMURTACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
107-İLKHAN ABAŞHATUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
108-İPEK TURAN(Sağlık Yüksekokulu)
109-KADİR DÖNMEZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
110-KADİR YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
111-KAĞAN DİKBAYIR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
112-KAĞAN PAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
113-KARDELEN KARAKAŞ(Hukuk Fakültesi)
114-KENAN OĞUZ BAYRAM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
115-KEREM YORGANCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
116-KEVSER GÖLCÜK(İlahiyat Fakültesi)
117-KORAY AKALİN(İlahiyat Fakültesi)
118-KÜBRA GÖK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
119-KÜBRA GÖLCÜK(İlahiyat Fakültesi)
120-LEJLA BABASİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
121-MAHMUT KARS(Sosyal Bilimler Enstitüsü)
122-Mahmut BATURAY(Hukuk Fakültesi)
123-MEDET BURAK AKSU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
124-MEHMET BERKAY ÖZBAY(Tıp Fakültesi)
125-MEHMET EMİN ARKCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
126-MEHMET FATİH TÜRKER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
127-MELDA MARANGOZ(Sağlık Yüksekokulu)
128-MELEK AYDIN(Sağlık Yüksekokulu)
129-MELEK SENA AKINCI(Ziraat Fakültesi)
130-MELİH CAN OK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
131-MELİKE KAYGISIZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
132-MELİS DUMAN(Veteriner Fakültesi)
133-MERİH ZEYNEP ŞEMENOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
134-MERT SÜGÜR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
135-MERT YERDELEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
136-MERVE ALKIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
137-MERVE GÜLŞAH BANDAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
138-MİRA AKBULUT(Sosyal Bilimler Enstitüsü)
139-MİZGİN ÖZDEMİR(Tıp Fakültesi)
140-MUHAMMED AKIN SEVEN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
141-MUHAMMED ALİ EL ASFUR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
142-MUHAMMED ENES DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
143-MUHAMMED FETHULLAH GÜNEY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
144-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
145-MUHAMMET AYDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
146-MUHAMMET ÜNLÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
147-MUSTAFA ÖNCAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
148-MUSTAFA DELİL ZORLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
149-MÜCAHİT AĞDİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
150-MÜMİN FURKAN BULUT(Fen Bilimleri Enstitüsü)
151-NARİMON ABDULLAEV(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
152-NAZAN ORUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
153-NAZ DURU KARAÇEPER(Hukuk Fakültesi)
154-NESLİŞAH ŞEKER(Veteriner Fakültesi)
155-NİMETULLAH DENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
156-NURCAN BAYDAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
157-NUR SEMA YETİŞ(Hukuk Fakültesi)
158-OĞUZHAN KOPTU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
159-ONUR ÖZSOY(Fen - Edebiyat Fakültesi)
160-ORKUN ENEZ DEDECAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
161-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
162-OSMAN YAVUZ TAŞTEMUR(Ziraat Fakültesi)
163-OZAN ZİYA ERDÖNMEZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
164-ÖMER FARUK ARSLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
165-ÖNDER KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
166-ÖZGE ÖZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
167-RABİA CANYAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
168-ROJİN YILDIRIM(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
169-SADIKCAN YEŞİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
170-SALİHA KETENCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
171-SAMET DALAKLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
172-SAYDULLO SUVONOV(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
173-SEDEF BÜLBÜL(İlahiyat Fakültesi)
174-SEHER KISA(İlahiyat Fakültesi)
175-SELENRA TUNCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
176-SEMANUR TAŞKESEN(Sağlık Yüksekokulu)
177-SENA KALKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
178-SENA NUR ÇARKI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
179-SERCAN KÜÇÜKCANKURTARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
180-SERHAD ÇELİK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
181-SERHAT AĞIRMAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
182-SERHAT AYDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
183-SERTAÇ YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
184-SEVDE ÖZYOL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
185-SEVİM ASLAN(İlahiyat Fakültesi)
186-SEYİT AHMET BÖYÜKTAŞ(İlahiyat Fakültesi)
187-SEYMEN KORKMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
188-SİMAY GÜZEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
189-SİNEM CENGİZ(Sağlık Yüksekokulu)
190-SUDE KILINÇ(Sağlık Yüksekokulu)
191-SÜMEYYE ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
192-SÜMEYYE KONAKÇI(İlahiyat Fakültesi)
193-ŞEVVAL TÜFEKÇİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
194-ŞEYMA NUR VARLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
195-TAHA EMİR DİNÇER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
196-TARIK AKTEPE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
197-TUĞBA AY ÜNLÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
198-TUNCAY KELEŞ(Sağlık Yüksekokulu)
199-TURGAY YILDIZ(Hukuk Fakültesi)
200-UFUK ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
201-UFUK GÜVENÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
202-UMUT SARIKAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
203-UMUT CAN TEZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
204-VESİLE TOPRAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
205-YAĞMUR İBİLOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
206-YAHYA CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
207-YASEMİN YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
208-YASİN ÇAĞDAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
209-YASİN SÖZEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
210-YILDIZ DERİCİ(Sağlık Yüksekokulu)
211-YİĞİT MERT BOZKURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
212-YUNUS EMRE YAZICI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
213-YUSUF YİĞİT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
214-ZEHRA TEKDAL(İlahiyat Fakültesi)
215-ZEHRA BETÜL GÜVEN(Hukuk Fakültesi)
216-ZEYNEP ÖZGEN(Veteriner Fakültesi)
217-ZEYNEP YENİDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
218-ZEYNEP ELİF AL(Sağlık Yüksekokulu)
219-ZORBEY ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)